Најинтересна статистика во Белгија за 11.02

20:00  Вестерло нема пораз на последните 7 гостувања кај Шарлероа (4 победи).

20:30  Гент и Еупен играат со 3+ на последните 5 меѓусебни натпревари.

17:00  Оуд Хеверле и Ломел играат со резултат 2:2 на сите 3 дуели оваа сезона.

 

Објавено на :
11 / Feb / 2017
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување