Шарлероа - Мехелен

Шарлероа ги добива последните 5 дуели со Мехелен.

Шарлероа ги добива и последните 5 дуели на домашен терен против Мехелен, притоа на сите постигнува минимум 2 гола, а на 4 од нив не прима гол.

Шарлероа постигнува минимум 2 гола на последните 6 дуели со Мехелен на домашен терен.

Мехелен нема пораз на последните 5 првенствени натпревари (3 победи).

Мехелен постигнува минимум 2 гола на 4 од последните 5 натпревари.

Шарлероа за овој дуел ќе биде без играчите од средниот ред Саглик и Дајмонт.

Меѓелен за овој дуел ќе биде без играчот од одбраната Ксавиер и играчот од средниот ред Филиповиќ.

Објавено на :
16 / Sep / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување