Белгија

icon

Сите кратки вести

Остенде игра ГГ на 8, а Кортријк...
Остенде игра ГГ на 8, а Кортријк на 9 во досегашните 10 кола
Вестерло игра со 3+ на последните...
Вестерло игра со 3+ на последните 8 првенствени натпревари (7 се ГГ3+)
Шарлероа ги добива последните 5...
Шарлероа ги добива последните 5 дуели со Зулте Варегем (сите 5 дуели се 3+)
Локерен нема пораз на последните...
Локерен нема пораз на последните 5 гостувања кај Валсанд Беверен
Антверп без првиот голман...
Антверп без првиот голман Кудимбана (2 натпревари), Дом (одбрана, 2/0) и суспендираниот Н'Дае (средина, 1/0)
Мускрон нема пораз на гостувањата...
Мускрон нема пораз на гостувањата кај Остенде
Бриж нема пораз на 12 официјални...
Бриж нема пораз на 12 официјални средби против Остенде
Остенде на 9 од последните 11, а...
Остенде на 9 од последните 11, а Генк на 8 од последните 10 првенствени наптревари играат со 3+
Виртон и Лирс играат со нерешен...
Виртон и Лирс играат со нерешен резултат на сите 5 меѓусебни натпревари
Остенде не дава гол на трите меча...
Остенде не дава гол на трите меча во плеј оф-от

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување