Белгија

icon

Сите кратки вести

Андерлехт игра со 0-2 гола и при...
Андерлехт игра со 0-2 гола и при тоа е без примен гол на 8 од последните 9 меѓусебни средби од екипата на Генк
Клуб Бриж нема пораз на...
Клуб Бриж нема пораз на последните 10 дуели со Остенде (9 победи, на 8 постигнува минимум 2 гола)
Еупен и Роселаре играат со ГГ на...
Еупен и Роселаре играат со ГГ на последните 7 меѓусебни натпревари
Шарлероа и Гент играат со ГГ на...
Шарлероа и Гент играат со ГГ на 10 од последните 12 меѓусебни натпревари
Сент Жилоис игра со 3+ на...
Сент Жилоис игра со 3+ на последните 8 првенствени натпревари (6 од нив е и ГГ3+)
Гент е во серија од 5...
Гент е во серија од 5 последователни победи на домашен терен во првенството
Гент и Локерен играат со ГГ на...
Гент и Локерен играат со ГГ на последните 13 меѓусебни натпревари
Гент игра со НГ на последните 6...
Гент игра со НГ на последните 6 првенствени натпревари на гостински терен
Стандард постигнува минимум 2...
Стандард постигнува минимум 2 гола на последните 6 дуели со Шарлероа на домашен терен (5 од нив ги добива)
Клуб Бриж нема пораз на...
Клуб Бриж нема пораз на последните 10 дуели со Остенде (9 победи, на 8 постигнува минимум 2 гола)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување