Белгија

icon

Сите кратки вести

Генк ги добива последните 5 дуели...
Генк ги добива последните 5 дуели со Васланд Беверен (4 без да прими гол)
Мускрон денес без Гулан (одбрана...
Мускрон денес без Гулан (одбрана, 13/0), Маркет (средина, 24/0) и Шчепович (напад, 19/5)
Стандард и Сент Труиден играат со...
Стандард и Сент Труиден играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни натпревари
Роселаре и Ломел играат со ГГ4+...
Роселаре и Ломел играат со ГГ4+ на 5 од последните 6 натпревари на теренот на Роселаре
Мехелен и Андерлехт играат со...
Мехелен и Андерлехт играат со резултат 1:1 на последните 3 меѓусебни средби
Гент има само 1 пораз на...
Гент има само 1 пораз на последните 11 меча против Клуб Бриж. 9 од нив се ГГ 3+
Бриж игра 3+ на 7 од последните 8...
Бриж игра 3+ на 7 од последните 8 меча во лигата
Гент не прима гол на 6 од...
Гент не прима гол на 6 од последните 8 меча во лигата
Шарлероа нема примено гол од...
Шарлероа нема примено гол од Мехелен на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари
Локерен игра ГГ на 8 од...
Локерен игра ГГ на 8 од последните 10 средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување