Белгија

icon

Сите кратки вести

Вестерло игра 3+ на 8 гостувања...
Вестерло игра 3+ на 8 гостувања по ред
Генк не успева да постигне гол на...
Генк не успева да постигне гол на 6 од последните 8 натпревари во првенството
Тубице нема пораз на последните 7...
Тубице нема пораз на последните 7 гостувања кај Виртон (4 нерешени)
Варегем игра 3+ на 9 од...
Варегем игра 3+ на 9 од последните 10, од кои 6 се и ГГ
Гент и Кортријк играат со НГ и 0-...
Гент и Кортријк играат со НГ и 0-2 гола на последните 6 натпревари н теренот на Гент (5 се 0-1 гол)
Лирс победува и постигнува...
Лирс победува и постигнува минимум 2 гола на последните 5 гостувања кај Серкл Бриж
Гент е во серија од 5 првенствени...
Гент е во серија од 5 првенствени победи на гостински терен, а има само 1 пораз на последните 13 првенствени натпревари на гостински терен (8 победи)
Генк постигнува најмалку 2 гола и...
Генк постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 5 меѓусебни средби против екипата на Вестерло
Антверпен нема пораз на...
Антверпен нема пораз на последните 8 првенствени натпревари на гостински терен (5 победи)
Стандард победува и постигнува...
Стандард победува и постигнува минимум 2 гола на 10 од последните 11 натпревари против Мехелен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување