Белгија

icon

Сите кратки вести

Андерлехт нема пораз на 21...
Андерлехт нема пораз на 21 натпревар на домашен терен од Клуб Бриж (13 победи)
Лирс игра со ГГ3+ на последните 7...
Лирс игра со ГГ3+ на последните 7 првенствени натпревари, а 5 од нив се и ГГ4+
Гент игра со нерешен резултат на...
Гент игра со нерешен резултат на 4 од последните 5 гостински натпревари (3 со резултат 1:1)
Последните 4 дуели помеѓу Гел и...
Последните 4 дуели помеѓу Гел и Даинц ги добива екипата домаќин, притоа постигнува минимум 3 гола
Локерен нема пораз на последните...
Локерен нема пораз на последните 9 натпревари против Остенде (8 победи)
Варегем и Вестерло играат со ГГ...
Варегем и Вестерло играат со ГГ на последните 6 меѓусебни натпревари
Клуб Бриж и Васланд Беверен...
Клуб Бриж и Васланд Беверен играат со ГГ3+ на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари
Лирс нема пораз на последните 6...
Лирс нема пораз на последните 6 гостувања кај Еупен (5 победи)
Андерлехт и Гент играат со НГ на...
Андерлехт и Гент играат со НГ на последните 7 меѓусебни натпревари
Ломел ги добива последните 6...
Ломел ги добива последните 6 натпревари на домашен терен против Виртон (на 5 од нив постигнува минимум 2 гола)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување