Белгија

icon

Сите кратки вести

Еупен игра 0-2 гола на 4 по ред,...
Еупен игра 0-2 гола на 4 по ред, а денес е без првите стрелци, Толемез (34/17) и Курто (29/15)
Еупен нема пораз на последните 9...
Еупен нема пораз на последните 9 натпревари од екипата на Ломел
Кортријк игра НГ на 6 од...
Кортријк игра НГ на 6 од последните 7 на гости
Стандард ги доби трите средби...
Стандард ги доби трите средби сезонава против Андерлехт, давајќи најмалку по 2 гола
Стандард нема изиграно нерешено...
Стандард нема изиграно нерешено на 10 по ред, како и на 8 во низа против Кортријк
9 од последните 11 меча меѓу...
9 од последните 11 меча меѓу Кортријк и Гент завршуваат НГ (8 се и 0-2 гола)
Клуб Бриж има 1 пораз во...
Клуб Бриж има 1 пораз во последните 14 средби против Стандард
Генк и Васланд Беверен играат со...
Генк и Васланд Беверен играат со 0-2 гола на последните 7 меѓусебни натпревари
Стандард добива 7 од последните 8...
Стандард добива 7 од последните 8 средби против Шарлроа
Генк игра НГ на 6 од последните 7
Генк игра НГ на 6 од последните 7

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување