Минск - Динамо Минск

Минск игра со 0-2 гола и НГ во првите 4 кола од новата сезона.
Минск нема дадено гол на 3 од првите 4 натпревари.

Динамо Минск игра со НГ на 3 од првите 4 натпревари во новата сезона.

Динамо Минск е во серија од 6 победи во дуелите со Минск.
Минск нема победа на домашен терен против Динамо Минск на последните 9 натпревари (5 нерешени и 4 порази)
Минск нема постигнато гол на 7 од последните 8 натпревари на домашен терен против екипата на Динамо Минск.

Објавено на :
11 / May / 2015

Тагови:

Фудбал, Белорусија, Минск
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување