Боливија

icon

Сите кратки вести

Боливар игра со 3+ на 9 од...
Боливар игра со 3+ на 9 од последните 10 првенствени натпревари (8 се 4+,а 3 се и 7+)
Спорт Бојс и Боливар играат со 5...
Спорт Бојс и Боливар играат со 5+ на последните 6 меѓусебни натпревари
Цицлон игра со ГГ3+ на последните...
Цицлон игра со ГГ3+ на последните 6 првенствени натпревари на домашен терен (5 од нив се и ГГ4+)
Универзитет Сукре нема примено...
Универзитет Сукре нема примено гол од Реал Потоси, на 7 од последните 8 натпревари на домашен терен
Универзитет Сукре игра со 4+ на 5...
Универзитет Сукре игра со 4+ на 5 од последните 6 првенствени натпревари
Последните 11 натпревари помеѓу...
Последните 11 натпревари помеѓу Блуминг и Национал Потоси ги добива екипата домаќин, а на 10 од нив гостинот не постигнува гол
Спорт Бојс е во серија од 9, а...
Спорт Бојс е во серија од 9, а Стронгест од 11 натпревари без пораз
Стронгест е во серија од 22...
Стронгест е во серија од 22 натпревари без пораз на домашен терен, а против Ориенте Петролера имаат само 1 пораз на последните 18 натпревари на домашен терен
Ун.де Шукре и Боливар играат со 3...
Ун.де Шукре и Боливар играат со 3+ на последните 11 меѓусебни дуели (9 се и ГГ3+)
Последните 8 дуели помеѓу Сан...
Последните 8 дуели помеѓу Сан Хосе и Спорт Бојс ги добива екипата домаќин, притоа постигнува минимум 2 гола

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување