Бразил Сериа А

16:00   Аваи и Васко играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари (последните 5 ги играат со НГ).

21:00   Гоиас нема пораз на последните 8 натпревари на домашен терен од Фигуиренсе (7 победи).

21:00   Понте Прета игра со ГГ3+ на последните 4 првенствени натпревари, а Коринтијанс игра со ГГ на последните 7 првенствени натпревари на гостински терен.

21:00   Сантош е во серија од 9 првенствени победи на домашен терен (6 без да прими гол), а Флуминенсе е во серија од 8 натпревари без победа на гостински терен.

 

Објавено на :
03 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување