Бразил Сериа А

20:00   Коринтианс ги добива последните 5 натпревари на домашен терен против Фламенго.

20:00   Васко и Гремио играат со 3+ на последните 6 натпревари на теренот на Васко.

21:00   Крузеиро ги добива последните 8 натпревари против Гоиас (6 од нив ги добива без примен гол).

Објавено на :
25 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување