Гремио - Васко Де Гама

Гремио е во серија од 5 последователни победи на домашен терен во првенството.

Гремио победува и на последните 3 меѓусебни средби против Васко Де Гама.

Васко Де Гама нема победа и на последните 15 првенствени натпревари на гостински терен.

Васко Де Гама е без постигнат гол на 6 од последните 8 натпревари на гостински терен.

Гремио и Васко Де Гама играат со 0-2 гола на последните 4 меѓусебни средби.

Објавено на :
10 / Jul / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување