Коринтианс - Португеса

Коринтианс е без пораз на последните 10 натпревари во Паулиста натпреварувањето, како и во последните 16 натпревари во сите конкуренции.
Коринтианс нема примено гол на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен.

Португеса нема победа на последните 4 натпревари.
Португеса постигнува минимум 1 гол на последните 8 натпревари.

Коринтианс и Португеса играат со 0-2 гола на последните 9 натпревари на теренот на Коринтианс.

Објавено на :
24 / Mar / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување