Коринтианс - Спорт Ресифе

Коринтианс е во серија од 6 победи на домашен терен.
Коринтианс постигнува минимум 2 гола на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен.
Коринтианс нема примено гол на последните 4 натпревари на домашен терен.

Спорт Ресифе игра нерешено на 8 од последните 9 натпревари на гостински терен.
Спорт Ресифе игра со 0-2 гола на последните 4 првенствени натпревари.

Коринтианс ги добива последните 3 натпревари на домашен терен против Спорт Ресифе, притоа постигнува минимум по 3 гола.

Објавено на :
12 / Aug / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување