Коринтијанс (отсуства)

Коринтијанс за дуелот со Ботафого ќе биде без:

Данило среден ред - 6 натпревари

Педро Енрике одбрана - 8 натпревари

Вендел лев бек - 25 натпревари / 2 гола

Гилерме среден ред - 25 натпревари / 2 гола

Вилсон одбрана - 8 натпревари

Џовани Аугусто среден ред - 23 натпревари / 2 гола

Родригињо среден ред - 20 натпревари / 2 гола

Објавено на :
01 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување