Сантош - Понте Прета

Сантош без неколку играчи кои имаат меѓу изиграно меѓу 2 и 4 натпревари. Го нема и Жоел (напад, 11/2)

Понте Прета е без голманот Каду (12/0). дефанзивцитее Рене (11/0) и Гаљардо (9/0), Витор (средина, 14/0) и напаѓачот Азеведо (11/5).

Сантош ги добива последните 4 меча дома без да прими гол, 3 од нив се 3+

5 од последните 6 меѓусебни средби на овие два тима завршуваат со 3+.

Објавено на :
16 / Jul / 2016

Тагови:

Бразил, Серија, Сантош, Понте Прета
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување