Серија А

нед.16:00   Понте Прета нема пораз на последните 5 натпревари на домашен терен против Сантош

нед.21:00   Атлетико МГ нема пораз на последните 6 гостувања кај Крузеиро

нед.21:00   Гремио и Сао Паоло играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни натпревари

нед.21:00   Васко Да Гама нема пораз на последните 12 натпревари на домашен терен против Атлетико ПР

 

Објавено на :
13 / Sep / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување