Бразил

icon

Сите кратки вести

Понте Прета игра со 3+ на...
Понте Прета игра со 3+ на последните 6 првенствени натпревари на гостински терен
Фламенго и Гремио играат со 0-2...
Фламенго и Гремио играат со 0-2 гола на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари
Интернационал е во серија од 12...
Интернационал е во серија од 12 првенствени натпревари без победа (9 порази)
Атлетико МГ победува на...
Атлетико МГ победува на последните 6 натпревари на домашен терен притоа постигнува минимум 2 гола (5 ги добива со полувреме/крај)
Сантош има само 1 пораз на...
Сантош има само 1 пораз на домашен терен од Јули 2015 година, а на 7 од последните 8 натпревари не прима гол
Крузеиро ги добива последните 6...
Крузеиро ги добива последните 6 дуели на домашен терен со Коритиба
Америка МГ е во серија од 15...
Америка МГ е во серија од 15 натпревари на гостински терен без победа (10 порази)
Сантош ги добива последните 5...
Сантош ги добива последните 5 првенствени натпревари на домашен терен, притоа постигнува минимум 2 гола
Сао Паоло и Чапекоенсе играат со...
Сао Паоло и Чапекоенсе играат со 0-1 гол на последните 4 меѓусебни натпревари
Ботафого и Мадуреира играат со...
Ботафого и Мадуреира играат со ГГ3+ на последните 12 мешусебни натпревари (7 се и ГГ4+)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување