Бразил

icon

Сите кратки вести

Сантош нема пораз на домашен...
Сантош нема пораз на домашен терен од Јули 2015 година
Фигуренсе и Атлетико МГ играат со...
Фигуренсе и Атлетико МГ играат со ГГ на 6 од последните 7 меѓусебни дуели (5 се и ГГ3+)
Брагантино нема постигнато гол на...
Брагантино нема постигнато гол на последните 5 гостувања кај Парана (4 од тие дуели ги губи)
Сао Паоло ги добива последните 6...
Сао Паоло ги добива последните 6 дуели против Спорт Ресифе на домашен терен
Флуминенсе победува и постигнува...
Флуминенсе победува и постигнува минимум 2 гола на последните 7 натпревари на домашен терен против Атлетико ПР
Сантош постигнува минимум 2 гола...
Сантош постигнува минимум 2 гола на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен
Фламенго постигнува минимум 2...
Фламенго постигнува минимум 2 гола, на 7 од последните 8 натпревари на домашен терен против Интернационал
Флуминенсе е во серија од 7...
Флуминенсе е во серија од 7 првенствени натпревари без победа (6 порази)
Коритиба и Интернационал играат...
Коритиба и Интернационал играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Васко де Гаме и Фигуиренсе играат...
Васко де Гаме и Фигуиренсе играат со ГГ на 10 од последните 11 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување