Бразил

icon

Сите кратки вести

Интернационал нема пораз на...
Интернационал нема пораз на последните 13 натпревари на домашен терен против Атлетико Параненсе
Коринтианс и Крузеиро играат со 0...
Коринтианс и Крузеиро играат со 0-2 гола на последните 12 меѓусебни натпревари
Сантош е во серија од 6 победи на...
Сантош е во серија од 6 победи на домашен терен (на 5 не прима гол)
Крузеиро нема пораз на последните...
Крузеиро нема пораз на последните 13 натпревари на домашен терен против Интернационал
Спорт Ресифе нема пораз на...
Спорт Ресифе нема пораз на последните 13 натпревари на домашен терен
Аваи и Коринтианс играат со 3+ на...
Аваи и Коринтианс играат со 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни натпревари (5 од нив се и ГГ3+)
Флуминенесе нема пораз на...
Флуминенесе нема пораз на последните 11 натпревари против Фигуиренсе
На последните 13 натпревари...
На последните 13 натпревари помеѓу Атлетико ПР и Сантош, екипата домаѓин нема пораз
Понте Прета игра со 0-2 гола на 7...
Понте Прета игра со 0-2 гола на 7 од последните 8 првенствени натпревари
Сао Паоло нема пораз на...
Сао Паоло нема пораз на последните 14 натпревари од Фигуиренсе

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување