Бразил

icon

Сите кратки вести

Гоиас е без победа на 13 од...
Гоиас е без победа на 13 од последните 14 првенствени натпревари
Крузеиро и Палмеирас играат со ГГ...
Крузеиро и Палмеирас играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Атлетико ПР и Спорт Ресиф играат...
Атлетико ПР и Спорт Ресиф играат со 0-2 гола на последните 7 меѓусебни натпревари (6 се и 0-1 гол)
АБЦ е во серија од 5...
АБЦ е во серија од 5 последователни првенствени порази
Сантош и Коритиба играат со ГГ3+...
Сантош и Коритиба играат со ГГ3+ на последните 5 дуели на теренот на Сантош
Флуминенсе ги добива последните 5...
Флуминенсе ги добива последните 5 натпревари против Аваи
Моџи Мирим игра со ГГ на 7 од...
Моџи Мирим игра со ГГ на 7 од последните 8 средби во лигата, како и против денешниот противник Брагантино (6 против овој тим се и 3+)
Сеара нема постигнато гол на...
Сеара нема постигнато гол на гости на 5 меча по ред
Коритиба губи со полувреме-крај...
Коритиба губи со полувреме-крај на 5 од последните 6 натпревари во првенството и при тоа прима најмалку 2 гола на последните 5 од тие натпревари
Палмеираш постигнува најмалку 2...
Палмеираш постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 4 натпревари на домашен терен во првенството

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување