Бразил

icon

Сите кратки вести

Крузеиро игра со 0-2 гола на...
Крузеиро игра со 0-2 гола на последните 6 натпревари на домашен терен во првенството
Интернационал нема пораз на...
Интернационал нема пораз на последните 6 натпревари на домашен терен од екипата на Гоиаш и при тоа не прима гол на 5 од тие средби
АБЦ и Парана немаат одиграно со...
АБЦ и Парана немаат одиграно со нерешен резултат на последните 6 меѓусебни средби
Виториа постигнува најмалку 2...
Виториа постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 5 натпревари на домашен терен во првенството
Моги Мирим прима гол на сите 6...
Моги Мирим прима гол на сите 6 натпревари на домашен терен сезонава
Сантош постигнува најмалку 2 гола...
Сантош постигнува најмалку 2 гола на последните 10 натпревари на домашен терен против екипата на Фигуеиренсе и при тоа победува на 9 од тие натпревари
Атлетико ГО игра 0-2 гола на 9 од...
Атлетико ГО игра 0-2 гола на 9 од сите 10 средби и 8 се НГ
Васко де Гаме игра со нерешен...
Васко де Гаме игра со нерешен резултат на последните 4 натпревари (на 3 со резултат 0:0)
Фигуиренсе и Васко играат со ГГ...
Фигуиренсе и Васко играат со ГГ на последните 10 меѓусебни натпревари
Аваи и Сантош играат со ГГ3+ на...
Аваи и Сантош играат со ГГ3+ на последните 6 меѓусебни натпревари во првенството

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување