Бразил

icon

Сите кратки вести

Крузеиро и Коринтианс играат со 0...
Крузеиро и Коринтианс играат со 0-2 гола и НГ на последните 11 меѓусебни натпревари
Атлетико МГ ги добива послендните...
Атлетико МГ ги добива послендните 7 дуели против Палмеирас, а на 5 од нив не прима гол
Васко де Гаме нема пораз на...
Васко де Гаме нема пораз на последните 19 натпревари на домашен терен (6 нерешени)
Палмеирас има примено 1 гол на...
Палмеирас има примено 1 гол на последните 7 натпревари на домашен терен
Сао Бернардо нема постигнато гол...
Сао Бернардо нема постигнато гол на последните 8 првенствени натпревари
Последните 4 натпревари помеѓу...
Последните 4 натпревари помеѓу Линесе и Моги Мирни ги добива гостинската екипа
Волта Редонда ги добива...
Волта Редонда ги добива последните 5 натпревари против Мадуреира, а на 4 од нив не прима гол
Макае е во серија од 5 победи, а...
Макае е во серија од 5 победи, а на 4 од нив не прима гол
Резенде и Фрибургуенсе играат со...
Резенде и Фрибургуенсе играат со 0-2 гола на последните 9 меѓусебни дуели
Боависта и Нова Игуача играат со...
Боависта и Нова Игуача играат со 3+ на последните 6 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување