Брно - Славија П

Брно е во серија од 12 натпревари на домешен терен без пораз (7 победи).

Славија е во серија од 4 првенствени победи без примен гол.

Брно игра со ГГ на последните 4 првенствени натпревари, а со 3+на последните 5.

Брно ги добива последните 3 натпревари на домашен терен против Славија без притоа да прими гол.

Брно и Славија играат со НГ на последните 5 меѓусебни натпревари.

За Брно на овој дуел нема да настапат Јовановиќ (одбрана) 3 натпревари и Литсинги (ср.ред) 3 натпревари.

Екипата на Брно нема пораз на натпреварите на кои им судел Павел Краловец (4 победи и 1 нерешен)

Објавено на :
19 / Oct / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување