Чешка - Прва Лига

17:00   Сигма и Мл.Болесав играат со нерешен резултат на последните 5 натпревари на теренот на Сигма.

17:00   Бохемианс и Јихлава играат со 0-2 гола на последните 6 натпревари на теренот на Бохемианс.

17:00   Прибрам ги добива последните 5 дуели на домашен терен со Брно.

20:15   Либерец и Острава играат со 4+ на последните 5 дуели на теренот на Либерец.

Објавено на :
31 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување