Чешка - Прва Лига

17:00   Бохемианс и Острава играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари (8 од нив се НГ).

17:00   Прибрам има само 1 пораз на последните 7 натпревари на домашен терен од Жлин (4 победи).

17:00   Сигма и Дукла играат со ГГ3+ на последните 4 дуели на теренот на Сигма.

17:00   Словачко и Славија Прага играат со 3+ на последните 7 дуели на теренот на Словачко.

20:15   Мл.Болесав е во серија од 10 првенствени натпревари без пораз (8 победи). Плзен е во серија од 9 првенствени натпревари на домашен терен без пораз (8 победи). Последниот пораз на Плзен на домашен терен е од екипата на Мл.Болесав.

 

Објавено на :
21 / Nov / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување