Јаблонец - Плзен

Јаблонец нема пораз на последните 6 првенствени натпревари (5 нерешени).

Плзен има само 1 пораз на последните 6 првенствени натпревари на гостински терен (4 победи).

Плзен има 9 победи во последните 10 првенствени натпревари.

Јаблонец и Плзен играат со ГГ3+ на последните 8 меѓусебни натпревари.

 

Објавено на :
30 / Nov / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување