Чешка

icon

Сите кратки вести

Дукла и Спарта Прага играат со ГГ...
Дукла и Спарта Прага играат со ГГ на 5 од последните 6 дуели одиграни на теренот на Дукла
Злин има само 1 пораз на...
Злин има само 1 пораз на последните 7 првенствени натпревари на домашен терен од Спарта Прага (5 победи)
Јаблонец ги добива последните 9...
Јаблонец ги добива последните 9 натпревари на домашен терен против Сигма (на 8 од нив постигнува минимум 2 гола)
Острава и Прибрам играат со 0-2...
Острава и Прибрам играат со 0-2 гола на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари на теренот на Острава
Дукла има постигнато само 1 гол...
Дукла има постигнато само 1 гол на последните 4 гостувања кај Славија
Спарта Прага ги добива последните...
Спарта Прага ги добива последните 5 натпревари против градскиот ривал Славија Прага
Јаблонец и Мл.Болесав играат со 0...
Јаблонец и Мл.Болесав играат со 0-2 гола на последните 11 првенствени натпревари на теренот на Јаблонец
Либерец нема пораз на последните...
Либерец нема пораз на последните 11 натпревари на домашен терен од Прибрам (10 победи)
Плзен нема победа на последните 4...
Плзен нема победа на последните 4 гостувања кај Бохемијанс
Млада Болесав и Теплице играат со...
Млада Болесав и Теплице играат со НГ на последните 7 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување