Чешка

icon

Сите кратки вести

Јаблонец нема пораз на последните...
Јаблонец нема пораз на последните 10 натпревари против Острава (8 победи)
Бохемианс 1905 е во серија од 9...
Бохемианс 1905 е во серија од 9 натпревари без пораз на домашен терен од Прибрам (8 победи, на7 без да прими гол)
Јихлава нема пораз на последните...
Јихлава нема пораз на последните 6 натпревари против Славија Прага,а на 5 од нив постигнува минимум 2 гола
На последните 7 натпревари помеѓу...
На последните 7 натпревари помеѓу Острава и Млада Болесав, екипата домаќин нема пораз
Млада Болесав постигнува по 2...
Млада Болесав постигнува по 2 гола на последните 5 натпревари против Словачко
Јаблонец нема примено гол на...
Јаблонец нема примено гол на последните 4 натпревари на домашен терен од Острава, како и на 7 од последните 8 натпревари на домашен терен во првенството
Словачко има само 1 победа(...
Словачко има само 1 победа(минатата сезона) на домашен терен во последните 12 години против екипата на Брно
Дукла Прага ги добива последните...
Дукла Прага ги добива последните 5 првенствени натпревари против Храдец Кралове
Словачко и Либерец играат со 3+...
Словачко и Либерец играат со 3+ на последните 5 меѓусебни натпревари
Дукла Прага нема пораз на...
Дукла Прага нема пораз на последните 9 натпревари против Прибрам (5 победи)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување