Чешка

icon

Сите кратки вести

Тринец и Власим играат со ГГ3+ на...
Тринец и Власим играат со ГГ3+ на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари
Млада Болеслав нема пораз од Брно...
Млада Болеслав нема пораз од Брно во 7 по ред
Либерец и Брно играат со 0-2 гола...
Либерец и Брно играат со 0-2 гола на последните 11 натпревари на теренот на Либерец
Плзен нема пораз од Острава на...
Плзен нема пораз од Острава на последните 10 натпревари
Славија Прага ги добива...
Славија Прага ги добива последните 6 натпревари на домашен терен против Бохемианс
Чешке Будејовице игра со 4+ на...
Чешке Будејовице игра со 4+ на последните 6 првенствени натпревари,притоа сите 6 ги губи
Бохемианс 1905 нема пораз од...
Бохемианс 1905 нема пораз од екипата на Дукла Прага на домашен терен
Мл.Болесав ги добива последните 5...
Мл.Болесав ги добива последните 5 дуели на домашен терен против Острава, притоа постигнува минимум 2 гола
Плзен дава минимум 3 гола на...
Плзен дава минимум 3 гола на последните 4 гостувања кај екипата на Дукла
Јаблонец нема пораз на последните...
Јаблонец нема пораз на последните 8 натпревари на гостински терен ( 7 победи )

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување