Брондби - Виборг

Брондби нема пораз на последните 8 првенствени натпревари.

Брондби постигнува минимум 2 гола на 6 од последните 8 првенствени натпревари.

Брондби не прима гол на 5 од последните 8 првенствени натпревари.

Виборг има само 1 победа на последните 5 првенствени натпревари (на гостувањето кај Силк).

На последните 9 натпревари помеѓу Брондби и Виборг, екипата домаќин нема победа.

 

Објавено на :
18 / Sep / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување