Виборг - Брондби

Виборг е во серија од 6 натпревари без победа (5 порази).

Виборг има 2 победи на последните 15 натпревари на домашен терен.

На последните 10 првенствени натпревари помеѓу Виборг и Брондби, екипата домаќин нема победа.

 

Објавено на :
06 / Nov / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување