Данска

icon

Сите кратки вести

Лингби и Нордсјиланд играат со 0-...
Лингби и Нордсјиланд играат со 0-2 гола на 8 од последните 10 меѓусебни натпревари
Есбјерг игра со 3+ на последните...
Есбјерг игра со 3+ на последните 10 натпревари во првенството
Архус и Брондби играат со ГГ на 6...
Архус и Брондби играат со ГГ на 6 од последните 7 дуели на теренот на Архус
Лингби е без примен гол на...
Лингби е без примен гол на последните 3 натпревари во првенството
Лингби и Архус играат со ГГ и 3+...
Лингби и Архус играат со ГГ и 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби
Копенхаген победува и постигнува...
Копенхаген победува и постигнува минимум 2 гола на последните 4 натпревари со Есбјерг
Фредериција и Коге играат со...
Фредериција и Коге играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари (4 со резултат 0:0)
Копенхаген нема пораз на...
Копенхаген нема пораз на последните 16 натпревари на домашен терен од Брондби (11 победи)
Коге и Веље играат со 0-2 гола на...
Коге и Веље играат со 0-2 гола на последните 6 дуели на теренот на Коге
Силкеборг постигнува минимум 2...
Силкеборг постигнува минимум 2 гола на последните 4 дуели со Роскилде

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување