Данска

icon

Сите кратки вести

Копенхаген ги добива последните 8...
Копенхаген ги добива последните 8 дуели против Алборг на домашен терен (на 7 не прима гол)
Оденсе и Нордсјиланд играат со НГ...
Оденсе и Нордсјиланд играат со НГ на последните 6 дуели на теренот на Оденсе (4 се 0-1 гол)
Нордсјаеланд нема пораз од...
Нордсјаеланд нема пораз од Митјиланд на последните 8 првенствени натпревари на домашен терен (6 победи)
Брондби победува без примен гол...
Брондби победува без примен гол на последните 4 дуели со Сондерјиске
Рандерс нема пораз на последните...
Рандерс нема пораз на последните 7 дуели со Есбјерг (6 победи)
Алборг има само 1 пораз на...
Алборг има само 1 пораз на последните 14 меѓусебни средби од екипата на Одензе
Мидтјуленд не прима гол на 5 од...
Мидтјуленд не прима гол на 5 од последните 7 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Копенхаген
Митјиланд - Алборг
Митјиланд - Алборг
Нордсјаеланд нема пораз на...
Нордсјаеланд нема пораз на последните 10 натпревари против Виборг (9 победи)
Копенхаген и Есбјерг играат со ГГ...
Копенхаген и Есбјерг играат со ГГ на 8 од последните 9 натпревари на теренот на Копенхаген

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување