Данска

icon

Сите кратки вести

Оденсе и Архус играат со ГГ3+ на...
Оденсе и Архус играат со ГГ3+ на 6 од последните 7 меѓусебни натпревари (5 се и ГГ4+)
Мидтјиланд добива 5 меча по ред...
Мидтјиланд добива 5 меча по ред против Архус, а на последните 4 не прима гол
Мидтјиланд нема примено гол на 5...
Мидтјиланд нема примено гол на 5 од последните 7 натпревари на домашен терен од Копенхаген
Оденсе постигнува минимум 2 гола...
Оденсе постигнува минимум 2 гола на последните 7 гостувања кај Виборг
Митјиланд нема пораз на...
Митјиланд нема пораз на последните 11 дуели со Виборг (8 победи)
Копенхаген нема пораз на...
Копенхаген нема пораз на последните 11 првенствени натпревари против Сондерјиске (6 нерешени)
Мидтјиланд нема пораз на...
Мидтјиланд нема пораз на последните 8 натпревари против Рандерс (7 победи)
Митјиланд победува и постигнува...
Митјиланд победува и постигнува минимум 2 гола на последнтие 4 дуели против Архус
Мидтјиланд игра НГ на 8 од...
Мидтјиланд игра НГ на 8 од псоледните 10 средби
Алборг нема пораз на последните 6...
Алборг нема пораз на последните 6 натпревари на домашен терен од Брондби (5 победи)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување