Данска

icon

Сите кратки вести

Вејле и Скиве играат со 3+ на 8...
Вејле и Скиве играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни дуели на теренот на Вејле
Копенхаген ги добива последните 7...
Копенхаген ги добива последните 7 дуели на домашен терен против Алборг без примен гол
Рандерс и Сондерјиске играат со...
Рандерс и Сондерјиске играат со нерешен резултат на последните 4 меѓусебни натпревари
ФЦ Копенхаген и АГФ Архус играат...
ФЦ Копенхаген и АГФ Архус играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Силкеборг има само 1 победа во...
Силкеборг има само 1 победа во последните 10 натпревари против Хорсенс
Брондби нема пораз на последните...
Брондби нема пораз на последните 5 гостувања кај Виборг (3 нерешени)
Алборг нема пораз на последните 6...
Алборг нема пораз на последните 6 натпревари против АГФ Архус
Мидјиланд победува на 18 од...
Мидјиланд победува на 18 од последните 19 натпревари на домашен терен (5 од последните 7 на домашен терен ги добива со Х-1)
Силкеборг нема пораз на...
Силкеборг нема пораз на последните 6 натпревари против Лингби
Рандерс и Брондби играат со 0-2...
Рандерс и Брондби играат со 0-2 гола на последните 9 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување