Данска

icon

Сите кратки вести

Есбјерг игра со 3+ на последните...
Есбјерг игра со 3+ на последните 4 натпревари на домашен терен, како и на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен против Сондерјиске
Одензе и Архус играат ГГ и 3+ на...
Одензе и Архус играат ГГ и 3+ на 7 од последните 9 свои средби
Мидтјиланд ќе го одигра 4-от...
Мидтјиланд ќе го одигра 4-от натпревар во последните 10 дена
Рандерс игра со 0-2 гола на 11 од...
Рандерс игра со 0-2 гола на 11 од последните 12 одиграни натпревари, како и на 6 од последните 7 меѓусебни средби со Нордсјиланд
5 од последните 6 средби меѓу...
5 од последните 6 средби меѓу Сондерјиске и Мидтјиланд завршуваат ГГ
Алборг игра 0-2 гола на 6 од...
Алборг игра 0-2 гола на 6 од последните 7 средби
Алборг и Есбјерг играат со 0-2...
Алборг и Есбјерг играат со 0-2 гола на последните 9 меѓусебни средби на теренот на Алборг и при тоа домаќинот има извојувано само 1 победа на тие натпревари
Брондби постигнува најмалку 2...
Брондби постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 5 меѓусебни средби против екипата на Архус
Одензе и Хобро играат со 3+ на...
Одензе и Хобро играат со 3+ на сите 4 меѓусебни средби
Нордсјеланд и Сондерјиске играат...
Нордсјеланд и Сондерјиске играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување