Данска

icon

Сите кратки вести

АБ Копенхаген и Вејле играат со...
АБ Копенхаген и Вејле играат со ГГ на 4 од последните 5 меѓусебни дуели, а на 4 од последните 5 дуели во Копенхаген играат со ГГ4+
ФЦ Копенхаген ги добива...
ФЦ Копенхаген ги добива последните 7 дуели на домашен терен против Нордсјиланд
Оденсе и Сондерјиске играат со ГГ...
Оденсе и Сондерјиске играат со ГГ на последните 6 меѓусебни натпревари, како и на 8 од последните 9 меѓусебни средби
Вестјаеланд и Алборг играат со 0-...
Вестјаеланд и Алборг играат со 0-2 гола и НГ на 4 од последните 5 меѓусебните дуели
Вестсјеланд нема победа над...
Вестсјеланд нема победа над Сондерјиске во 5 по ред (4 се 0-2 гола)
Виборг и Вендсисел играат 0-2...
Виборг и Вендсисел играат 0-2 гола на 4 по ред
Лингби ги добива последните 5...
Лингби ги добива последните 5 дуели против Скиве
Хорсенс нема пораз од АБ...
Хорсенс нема пораз од АБ Копенхаген во последните 10 години
Есбјерг и Мидтјиланд играат НГ на...
Есбјерг и Мидтјиланд играат НГ на 8 од последните 9 средби
Вејле постигнува минимум 2 гола...
Вејле постигнува минимум 2 гола на последните 6 дуели против Скиве

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување