Русија - Црна Гора (отсуства)

Селекторот на Русија не може да смета на:

Александар Кержаков (напад) 

Дмитри Торбински (ср.ред)

Игор Смолников (одбрана)

Васили Березутски (одбрана) - неизвесен

Алан Џагоев (ср.ред) - неизвесен

Јури Жирков (одбрана)

Алексеј Козлов (одбрана)

Селекторот на Црна Гора не може да смета на:

Мирко Вучиниќ (напад)

Стеван Јоветиќ (напад)

Вукашин Полексиќ (прв голман)

Младен Божовиќ (резервен голман)

Владимир Божовиќ (ср.ред)

Владимир Волков (одбрана)

Жарко Томашевиќ (одбрана)

 

 

Објавено на :
12 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување