Финска

icon

Сите кратки вести

ХИФК игра нерешено на последните...
ХИФК игра нерешено на последните 6 натпревари на домашен терен во првенството
ВПС и Лахти играат со 3+ на 5 од...
ВПС и Лахти играат со 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби на теренот на ВПС
СЈК не прима гол на последните 5...
СЈК не прима гол на последните 5 меѓусебни средби од екипата на КуПС
Марихам и Лахти играат со 0-2...
Марихам и Лахти играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни средби, а 4 од тие натпревари забршуваат и со 0-1 гол
СЈК победува на 8 од последните 9...
СЈК победува на 8 од последните 9 меѓусебни средби против екипата на ВПС
Јаро и Интер играат со 0-2 гола...
Јаро и Интер играат со 0-2 гола на последните 7 меѓусебни средби
РоПС има само 1 пораз на...
РоПС има само 1 пораз на последните 10 натпревари на домашен терен во Веикауслига, а победува и на 3-те меѓусебни средби против Илвес сезонава
Купс и Мариехаим играат со 3+ на...
Купс и Мариехаим играат со 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни натпревари
СЈК игра со 0-1 гол на 5 од...
СЈК игра со 0-1 гол на 5 од последните 6 одиграни натпревари
Илвес прима најмалку 2 гола на 10...
Илвес прима најмалку 2 гола на 10 од последните 11 натпревари на гостински терен во Веикауслига

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување