Финска

icon

Сите кратки вести

ВПС игра со 0-2 гола на...
ВПС игра со 0-2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен во првенството, а игра со 0-1 гол и на последните 3 меѓусебни средби со екипата на КуПС
КТП губи без постигнат гол на 5...
КТП губи без постигнат гол на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен во Веикауслига
Лахти игра со 0-2 гола на 9 од...
Лахти игра со 0-2 гола на 9 од последните 10 првенствени натпревари
КТП не успева да постигне гол на...
КТП не успева да постигне гол на 8 од последните 10 натпревари во Веикауслига
СЈК победува на последните 5...
СЈК победува на последните 5 меѓусебни средби против екипата на Јаро
Интер и Лахти играат со 0-2 гола...
Интер и Лахти играат со 0-2 гола на 8 од последните 10 меѓусебни средби на теренот на Интер
Марихам игра со 0-2 гола на...
Марихам игра со 0-2 гола на последните 11 натпревари на гостински терен во Веикауслига
ЈЈК постигнува најмалку 2 гола и...
ЈЈК постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на 5 од последните 6 натпревари во Иконен
Марихам игра нерешено и со 0-2...
Марихам игра нерешено и со 0-2 гола на последните 5 првенствени натпревари
Лахти игра со 0-2 гола на 12 од...
Лахти игра со 0-2 гола на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен во Веикауслига

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување