Финска

icon

Сите кратки вести

ТПС игра со НГ на сите 13...
ТПС игра со НГ на сите 13 натпревари во првенството сезонава
Оулу игра со 0-2 гола на 6 од...
Оулу игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 натпревари во Иконен
Футура нема одиграно со нерешен...
Футура нема одиграно со нерешен резултат на 25 последователни натпревари
Марихам игра со 0-2 гола на...
Марихам игра со 0-2 гола на последните 10 натпревари на гостински терен во Веикауслига
ТПС игра со 0-1 гол на сите 6...
ТПС игра со 0-1 гол на сите 6 првенствени натпревари на гостински терен сезонава
КТП се без постигнат гол на 6 од...
КТП се без постигнат гол на 6 од последните 7 натпревари во Веикауслига
Јаро и ВПС играат со 3+ на 9 од...
Јаро и ВПС играат со 3+ на 9 од последните 11 меѓусебни средби
Илвес игра со 0-2 гола на 5 од...
Илвес игра со 0-2 гола на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен во првенството
ПК-35 постигнува гол на сите...
ПК-35 постигнува гол на сите натпревари на гостински терен сезонава
ЈЈК постигнува најмалку 2 гола на...
ЈЈК постигнува најмалку 2 гола на 5 од 6-те натпревари на домашен терен сезонава

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување