Финска

icon

Сите кратки вести

Мариехамн игра 0-2 гола на 8 од...
Мариехамн игра 0-2 гола на 8 од сите 9 средби, а против Интер Турку игра ГГ и 3+ на 5 од последните 7
ВПС и Јаро играат со 3+ на 7 од...
ВПС и Јаро играат со 3+ на 7 од последните 8 натпревари на теренот на ВПС
Хелсинки нема пораз на домашен...
Хелсинки нема пораз на домашен терен од Мариахаим во последните 15 години
Последните 8 дуели помеѓу Ропс и...
Последните 8 дуели помеѓу Ропс и Купс ги добива екипата домаќин, а 6 од нив без да прими гол
Јаро и ЛАхти играат со 3+ на 6 од...
Јаро и ЛАхти играат со 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни натпревари
Интер Турку и Јаро играат со 0-2...
Интер Турку и Јаро играат со 0-2 гола на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари
КуПС и ХЈК Хелсинки играат со ГГ4...
КуПС и ХЈК Хелсинки играат со ГГ4+ на последните 4 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување