Лига 1

icon

Сите кратки вести

ПСЖ победува на последните 9...
ПСЖ победува на последните 9 меѓусебни средби против екипата на Ст.Етијен
Монако и ПСЖ играат 0-2 гола на...
Монако и ПСЖ играат 0-2 гола на 14 од последните 16 нивни средби
Генгамп и Марсеј играат со 0-2...
Генгамп и Марсеј играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби на теренот на Генгамп
ПСЖ постигнува најмалку 4 гола на...
ПСЖ постигнува најмалку 4 гола на последните 4 натпревари на домашен терен во Лига 1, т.е. најмалку 3 гола на последните 4 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Мец
ПСЖ победува на 12 од последните...
ПСЖ победува на 12 од последните 13 меѓусебни средби со екипата на Бастија
Троја и Бордо играат со 0-1 гол...
Троја и Бордо играат со 0-1 гол на 4 од последните 5 меѓусебни средби
Сент Етјен е без примен гол на 5...
Сент Етјен е без примен гол на 5 последователни натпревари во првенството
Ница игра со 0-2 гола на 10 од...
Ница игра со 0-2 гола на 10 од последните 11 натпревари на гостински терен во Лига 1
Лил победува на последните 6...
Лил победува на последните 6 натпревари во Лига 1 и при тоа постигнува најмалку 3 гола на последните 3 од тие натпревари
Тулуз нема пораз од Лион на...
Тулуз нема пораз од Лион на последните 9 меѓусебни средби на домашен терен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување