Лига 1

icon

Сите кратки вести

Монако е без примен гол на...
Монако е без примен гол на последните 3 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Марсеј
Анжер и Ајачио играат со 0-2 гола...
Анжер и Ајачио играат со 0-2 гола на 9 од последните 11 меѓусебни натпревари
Троја прима најмалку 2 гола и...
Троја прима најмалку 2 гола и губи на последните 6 натпревари на гостински терен во Лига 1
Генгамп постигнува најмалку 2...
Генгамп постигнува најмалку 2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен во Лига 1
Нант и Лил играат со 0-2 гола на...
Нант и Лил играат со 0-2 гола на последните 14 меѓусебни средби
Лориент и Лион играат со нерешен...
Лориент и Лион играат со нерешен резултат на последните 4 меѓусебни средби на теренот на Лориент
ПСЖ на гостувањето кај Троја без...
ПСЖ на гостувањето кај Троја без Матуиди (средина, 26/3), Мота (средина, 26/1), Верати (средина, 17/0) и Ауриер (одбрана, 19/2)
Бастиа е во серија од 12...
Бастиа е во серија од 12 натпревари во Лига 1 на кои игра со 0-2 гола
Монпеље победува на последните 6...
Монпеље победува на последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против Ница и при тоа постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 5 од тие натпревари
Марсеј игра со нерешен резултат...
Марсеј игра со нерешен резултат на 6 од последните 7 првенствени натпревари на домешн терен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување