Лига 1

icon

Сите кратки вести

Рен има само 1 победа на...
Рен има само 1 победа на последните 12 натпревари, а денес без суспендираните Сила и Фернандес, како и без повредените Мексер и Нтеп
Сент Етиен има само 1 пораз на...
Сент Етиен има само 1 пораз на последните 7 гостувања кај Лион (2 победи)
Марсеј игра ГГ на 7 по ред
Марсеј игра ГГ на 7 по ред
Ница и Лил играат НГ и 0-2 гола...
Ница и Лил играат НГ и 0-2 гола на 5 по ред и Ница е без пораз на тие 5
ГФЦ Ајачио нема победа на...
ГФЦ Ајачио нема победа на последните 12 првенствени натпревари
Лион победува на 7 од последните...
Лион победува на 7 од последните 8 дуели на домашен терен против Тулуз, притоа постигнува минимум 2 гола
Ница и Нант играат со нерешен...
Ница и Нант играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 дуели на теренот на Ница (3 со резултат 0:0)
Сент Етиен е во серија од 5...
Сент Етиен е во серија од 5 првенствени победи
ПСЖ ги добива последните 7...
ПСЖ ги добива последните 7 натпревари против Нант (6 од нив со полувреме/крај)
Марсеј нема пораз на домашен...
Марсеј нема пораз на домашен терен од Бастија во последните 12 години

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување