Лига 1

icon

Сите кратки вести

Лориент нема пораз на последните...
Лориент нема пораз на последните 6 натпревари на домашен терен против Бастиа
Евијан без 4 дефанзивци и 1 играч...
Евијан без 4 дефанзивци и 1 играч од средината
Рен игра со НГ на 8 од последните...
Рен игра со НГ на 8 од последните 10, додека со Лион играат НГ и 0-2 гола на 5 по ред
ПСЖ ги добива последните 5 дуела...
ПСЖ ги добива последните 5 дуела против Нант давајќи најмалку по 2 гола
Ленс и Монако играат 3+ на 5 од...
Ленс и Монако играат 3+ на 5 од последните 6 нивни средби, а Монако добива 4 по ред
ПСЖ игра ГГ и 3+ на 5 по ред
ПСЖ игра ГГ и 3+ на 5 по ред
Марсеј нема пораз на последните 7...
Марсеј нема пораз на последните 7 натпревари против Ленс, а на 5 од нив не прима гол
Лил нема пораз на последните 16...
Лил нема пораз на последните 16 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Рен и при тоа играат со 0-2 гола на 14 од тие натпревари
Марсеј постигнува најмалку 2 гола...
Марсеј постигнува најмалку 2 гола на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен во Лига 1
Мец игра НГ на 8 од последните 10
Мец игра НГ на 8 од последните 10

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување