Лига 1

icon

Сите кратки вести

Ница без 3 дефанзивци за дуелот...
Ница без 3 дефанзивци за дуелот со Генгам
Генгам игра НГ на 5 по ред, а на...
Генгам игра НГ на 5 по ред, а на последните 3 не дал гол
7 од последните 10, Монпеље и...
7 од последните 10, Монпеље и Лион ги играат ГГ и 3+
Монако игра 0-1 гол на 9 по ред,...
Монако игра 0-1 гол на 9 по ред, а прима само 1 гол во последните 11 средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување