Реим - Ред Стар

Реим без првиот голман Менди (2 натпревари), Диего (средина, 3/0), Дево (средина, 1/0) и Шарбоние (напад, 2/0).

Ред Стар комплетни.

Реим игра со 0-2 гола и е без пораз на трите натпревари во првенството оваа сезона.

Ред Стар е без постигнат гол во првенството сезонава (3 натпревари).

Реим и Ред Стар играат нерешено на 4 од последните 5 меѓусебни средби.

Објавено на :
21 / Aug / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување